link [angl.] s  1 článek řetězu, též přen., spojovací článek, spojení
2 ~s, pl šňůra, věnec uzenek 3
vedení, spoj, vazba
Všechny odkazy se otevírají v nových oknech.
Pokud byste se rádi viděli v následujícím seznamu, stačí mi napsat.

Comix.spaceport.cz

Vyrobte si vlastní comix! Má oblíbená stránka - mé comixy najdete pod značkou Kramflek.

FStop

Výběrová fotogalerie, každý den spousta nových zajímavých snímků lidí, kteří se nebojí experimentovat. Koně při západu slunce, glamour ani komerční fotografie tady nenajdete. Zaplaťpámbu.

Fotojatka

Festival tvůrčí fotografie, který promítá vynikající fotografie předních světových i tuzemských autorů na plátna kin a jehož jsem spolupořadatelem

Myšlenka - užit(ečn)á grafika

Stránky výborné grafické designérky, fotografky, malířky a kreslířky Lenky Pužmanové

Strach.cz

Nejvtipnější a velmi originální česká politická satira na webu.

Blog Lenky Veverkové

Není důležité, že je tato slečna mladá, ale že velmi dobře a vtipně píše - ať už fejetony nebo svoje názory na kulturní akce, hudbu nebo filmy. V záplavě ukecaných blogů o ničem radost počíst.

Top Left Pixel

Fotoblog Sama Javanrouha, který tu každý den publikuje jednu svou fotku. Nevím, jak to dělá, ale většinou jsou ty fotky výborné.

Edward Burtynsky

Kanadský fotograf, jehož tvorba se zaměřuje na vztah člověka k Zemi: není to vůbec veselé podívání, ale přesto je svým děsivým způsobem fascinující. Výsypky, řeky z niklových dolů, měsíční krajina po uranových dolech, monumentální přehrady, šrotiště, zrušené obří tovární haly... Pro lidi, které zasáhly filmy Koyaanisqatsi a Baraka je tahle stránka povinnost. Odkaz na jiné stránky s jeho prací zde.

Fotograf Jaroslav "KLM" Klíma

Pokud vám mezi mými fotkami chybí nahaté baby, tak navštivte stránky tohoto pána, mého kamaráda – nefotí skoro nic jiného ;-)

Fotoklub Vývojka

Českobudějovický volný fotoklub, jehož jsem členem-fluktuantem. Na stránkách najdete i fotogalerie jednotlivých autorů včetně mých.

Martin Šálek

Můj kamarád a výjimečný fotograf, mimo jiné také ředitel a spolupořadatel festivalu Fotojatka.

Pintos - stránky grafika Milana Krištůfka

Webovky kamaráda, grafika a fotografa, spolupořadatele festivalu Fotojatka.

Worth1000

Říká se, že obrázek vydá za 1000 slov. Lidé, kteří se na těchhle stránkách zúčastňují soutěží o nejlepší fotku, fotomontáž, multimédia, asambláž či sochu na zadané téma (většinou to bývá tuze zábavné), vám to dokáží.

B3ta

Pravidelné aktualizace zajímavostí, kuriozit a zejména obrázků, zasílaných čtenáři. Zjistil jsem, že stránek, na něž čtenáři posílají své koláže, je spousta - ale tahle je má nejoblíbenější, zejména proto, že je přeplněná šílenými úpravami koťátek. Také není bez zajímavosti, že tahle stránka odolává redesignu už víc než deset let a animace na ni posílané jsou ve starých dobrých GIFech.Chcete-li dát na svou stránku link na Ydiota, použijte, prosím, adresu http://ydiot.com a jeden z těchto bannerů:Chcete-li se také objevit na seznamu mých oblíbenců, stačí napsat.