Ptačí zob za $ 12,500,000,00 dolarů USA

Dostal jsem mail.

Drahý příteli, oslovil mě neznámý pisatel, jehož jsem si okamžitě oblíbil. Já jsem Mr. Kevin Hnědé dosahující vás od Nat Ministři Bank v Londýně, zde v Anglii. Zvláštní gramatika, podivil jsem se, ale četl dál. Píši Vám Následující řešení v mé kanceláři, která bude mít obrovský přínos pro nás oba. V mém oddělení, je asistent manažera jsem zjistil, opuštěné částku ve výši $ 12,500,000,00 dolarů USA v účtu, který patří Pozdní Mr.Thompson Morrison americký občan kteří bohužel přišel o život v rovině spadnutí Alaska Airlines letu 261, který havaroval na 31. ledna 2000, včetně jeho manželky a jediná dcera.

Bylo mi líto pozdního pana Thompsona, ale pan Hnědé o něm už dál nemluvil. Psal, že nyní usilovat o váš souhlas a že výtěžek z účtu může být vyplacena na vás. Kdo by nesouhlasil, zasmál jsem se. Dokonce jsem se rozhodl tolerovat i drobné gramatické prohřešky svého nyní již drahého přítele; hlavně když bude výtěžek vyplacena na mě.

Záhy jsem ale zjistil, že transakce vyžaduje upřímná Co-operace a důvěrnosti. Radost ze snadného zbohatnutí mi zkalila představa důvěrností s panem Hnědé. Zaručuji vám, pokračoval dopis, že to bude popraven za legitimní uspořádání, které bude chránit vás z jakéhokoliv porušení zákona. Teď se tedy vyjevil! Perverzní sadista, který mi nabízí pár milionů za to, že mě nechá popravit za legitimní uspořádání! Kdoví, jak to bylo ve skutečnosti s pozdním Mr. Thompsonem, o jeho jediná manželka nemluvě!

Vaše urgentní odpověď bude velmi očekávaný a ocení. Zašlete své informace MY ptačí zob EMAIL [brown_uk@yahoo.co.uk). S pozdravem, Mr. Kevin Hnědé, podepsal se nakonec.

Sedl jsem si a rozhořčeně naklepal očekávaný urgentní odpověď:

Vážení Hnědé! Vy jste musel mýlit! Já nejsem člověk, který pro drobnou mince nechává těžit koleno! Já nenechám popravit pro vaše $ 12,500,000,00 dolarů USA! Vy myslíte, že peníze koupit svět, ale to pro mě jen důkaz, že peníze je kořen všechno špatný! Tady jsou ve světě víc důležité objekty – láska, zdravotní, štěstí! Vložte svůj obnos do konečníku!

S pozdravem, JAN žrádlo pro křečky FLAŠKA [flaska &email.cz)

Doufám, že ho Hnědé bude ocení.

Jan Flaška
autor není milionář

Doporučte cizím lidem


Vnuťte to ostatním na FacebookuNahrajte si to do čtečky


Poslat si tenhle text do Kindlu