Důležitost pohlavního života pro film a literaturu

Miluju filmy, zvlášť ty nové. V každém novém filmu totiž hraje nějaká mladá herečka a jakmile v novém filmu hraje nějaká mladá herečka, je to proto, aby se na plátně objevila svlečená. Výjimkou jsou snad jen filmy pro děti do tří let, které jsou buď animované, nebo v nich hlavní roli hraje vydra, která ovšem pro nás muže nemá dostatečně přitažlivě vytvarované druhotné pohlavní znaky.

Každopádně, každá mladá herečka, která bojuje s radioaktivními zombie vetřelci, jednou nutně odloží plamenomet, aby ve sprše třpytné krůpěje vody z dokonalých křivek jejího těla smyly mimozemský sliz. Mezitím se zombie vetřelci nepozorovaně dostanou až do její koupelny, čímž scéna získává své opodstatnění v ději – díky ní totiž divák vidí, jak přibližně vypadá žena bez oblečení. Možná jste si všimli, že ve filmech je mnohem více sprchových scén s vnadnými ženami než sprchových scén s urostlými muži. Je to tím, že muži jsou mnohem rozměrnější než ženy, takže se k nim do sprchového koutu už nevejde kamera. Svalnatého muže vždy zahlédneme teprve ve chvíli, kdy s naolejovaným hrudníkem, ručníkem kolem třísel a s testosteronem prýštícím z očí vchází do intimně osvětlené ložnice, kde už na něj v posteli netrpělivě čeká upocený kameraman. V ložnici je pro kameru naštěstí místa dost a poté, co nazí herci zalezou s kameramanem pod deku, divák vidí už úplně všechno; zejména to, jak scénárista i režisér naprosto ztratili kontakt s realitou.

Podobně jako filmy, i stránky všech novodobých knih jsou za účelem skutečnosti doslova prošpikovány pohlavními orgány a sci-fi milostnými scénami. To, jak v moderních knihách vypadá sex, se samozřejmě liší podle toho, jakého věku a pohlaví je cílová skupina čtenářů a jak velké je autor prase. Máte-li v úmyslu napsat knihu, je nutné ji kvůli lepší čtivosti promazat alespoň pár stránkami sexu, a to podle následujícího vzorce:

1) Ženy:

2) Muži:

Jak už jsem psal, autoři pěchují svá díla sexem jen a jen proto, aby se přiblížili realitě, skutečnému životu a vaší peněžence. A díky takové realističnosti filmů a knih všichni víme, že mladí krásní lidé, co jsou pořád ve sprše, nikdy nechodí na záchod.

Jan Flaška
autor není mladý krásný

Doporučte cizím lidem


Vnuťte to ostatním na FacebookuNahrajte si to do čtečky


Poslat si tenhle text do Kindlu